i

Tento web používá cookies, ktoré nám umožňujú personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti. Surfovaním na tomto webe s tým súhlasíte. Viac informácií tu.

RozumiemNajčastejšie otázky

Kto je avendro?

Za medzinárodnou, modernou a inšpiratívnou značkou avendro stojí silný tím, ktorý pre vás pripravuje výber najnovšej dámskej módy renomovaných európskych dodávateľov pre všetky typy postáv za jednotné ceny (nevzťahuje sa na niektoré vybrané značky a spodnú bielizeň).

Kedy mi bude doručený objednaný tovar?

Tovar, ktorý máme k dispozícii, vám doručíme do 2 týždňov od prijatia objednávky.

Ako je možné, že niekedy je dodacia lehota výrazne prekročená?

Robíme síce všetko preto, aby sme sa čo najlepšie zásobili tovarom, ale niekedy sa stane, že je dopyt prekvapivo vysoký. S veľkým úsilím sa potom snažíme tovar dodatočne zaistiť, preto vám prosíme o pochopenie.

Existuje minimálna hodnota objednávky?

Minimálna hodnota objednávky neexistuje, pokiaľ nie je stanovené u konkrétnej promo akcie inak.

Aké vysoké sú náklady na poštovné?

Poštovné účtujeme podľa vášho výberu spôsobu doručenia. Pokiaľ sa rozhodnete pre doručenie zásielky Slovenskou poštou „na adresu“ alebo „balík na poštu“ poštovné je vo výške 4,30EUR. Náklady na poštovné a balné sú 5,80 EUR pri využití služby kuriérskej spoločnosti GLS. V prípade, že je Vaša objednávka doručená vo viacerých balíčkoch, sú tieto náklady účtované iba raz.

Doručíte mi moju objednávku i na inú adresu?

Áno, radi plníte vaše priania a v tomto prípade tomu nebude inak a zásielku zašleme na adresu podľa vášho výberu. V nákupnom košíku označte možnosť „Chcem tovar doručiť na inú adresu“ a vyplňte, prosím, požadovanú adresu.

Aké možnosti platenia ponúka avendro?

V súčasnej dobe ponúkame najjednoduchší a najrýchlejší spôsob, ako za tovar zaplatiť – platba pri prevzatí. Podľa spôsobu doručenia si môžete vybrať medzi platbou v hotovosti alebo platobnou kartou.


Nevybrali ste si?
Nechceme o vás prísť.
Čo máme vylepšiť? Čím si vás môžeme získať?